آمار بازدیدکنندگان

امروز11
دیروز87
این هفته256
این ماه1585
مجموع540070

آی پی شما: 54.162.133.222

آخرین اخبار

مدیر موسسه قرآنی خادم الشریعه از نصب تابلوهای قرآنی با همکاری اتحادیه نانوایان قم در نانوایی‌های استان قم خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه قم، اکرم همایونی، 29 اردیبهشت ماه در نشستی خبری به تشریح فعالیت‌های موسسه خادم الشریعه پرداخت و گفت: این موسسه از ابتدای سال 92 فعالیت خود را در موضوعات آموزشی قرآنی آغاز کرد و در شاخه‌های روخوانی، روان‌خوانی، حفظ، تجوید، تربیت مربی و ... به فعالیت مشغول است.

 وی با بیان اینکه موسسه مذکور به عنوان موسسه خیریه هم فعالیت دارد تصریح کرد: شرط دریافت خدمات از سوی این موسسه به مددجویان حضور در این کلاس‌ها عنوان شده است و از آنجایی که بیشتر مراجعه کنندگان سواد قرآنی اندکی دارند رونق کلاس‌های مقدماتی قرآنی از مراحل تخصصی بیشتر است.

 همایونی با بیان اینکه تمامی کمک‌ها در راستای توصیه خیرین به کار گرفته شده و به مددجویان اهداشده است، افزود: بیشتر کمک‌ها از طرف خیرین است و مبلغ اندکی نیز بابت تشکیل کلاس از شرکت‌کنندگان دریافت می‌شود.

 مدیر موسسه خادم‌ الشریعه ادامه داد: در سال 92، 150 دانش‌آموز را آموزش دادیم که از این تعدا 50 نفر برخی اقلام جهیزیه را به عنوان هدیه دریافت کردند.

 همایونی از راه‌اندازی سایت موسسه برای اشاعه فرهنگ قرانی خبر داد و اظهار کرد: همچنین با همکاری اتحادیه نانوایان قم در تمامی نانوایی‌های استان تابلوهای قرآنی نصب خواهیم کرد تا مردم بیشتر با آموزه‌های قرآنی اشنا شوند.

 وی راه‌اندازی پیش دبستانی و مدرسه قرآنی همچنین برگزاری جلسات تفسیر قرآن در روزهای ماه مبارک رمضان را از برنامه‌های این موسسه برشمرد. 

 خبرگزاری ایسنا منطقه قم